kandydatów

Etat Asystent projektanta

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Asystent projektanta
Konstantynów Łódzki

Interesuje Cię branża budownictwa przemysłowego? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie i dołączyć do doświadczonego zespołu projektantów, z którymi będziesz tworzyć nowe projekty? Ta rekrutacja jest dla Ciebie!

oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym i energicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • benefity pracownicze: karta Multisport, ubezpieczenie życiowe, darmowe lunche
zadania
  • uczestnictwo w kompleksowym projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych na rynek polski i zagraniczny
  • modelowanie konstrukcji oraz sporządzanie dokumentacji w standardzie BIM
  • uczestnictwo w kompleksowym prowadzeniu projektów od etapu uzgodnień z inwestorem do wsparcia budowy
  • praca z chmurą punktów
oczekujemy
  • ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość narzędzi do projektowania (Tekla, Robot/SCIA)
  • na stanowisko asystenta nie wymagamy doświadczenia (mile widziane odbyte praktyki/staż w tym zakresie).

doświadczenie
  • 0-6 miesięcy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47