kandydatów

Etat Specjalista ds. osobowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. osobowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4405
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pełnej dokumentacji osobowej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,koordynacja zawierania umów i porozumień w zakresie odbywania praktyk zawodowych, staży, wolontariatu itp.prowadzenie procedury naboru na wolne stanowiska pracy, w tym: publikacja ogłoszeń o naborze, informowanie kandydatów o rozmowach kwalifikacyjnych i wynikach naboru, udział w rozmowach kwalifikacyjnych,przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników,kontrola terminów badań i szkoleń BHP pracowników,prowadzenie rejestru szkoleń pracowników,obsługa pracowniczych planów kapitałowych w Muzeum Miasta Łodzi,terminowe wnioskowanie o wypłatę nagród jubileuszowych oraz dodatków stażowych,obsługa systemu kadrowego Personel oraz Płatnik
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa programu Płatnik
Uprawnienia: biegła obsługa komputera - MS Office
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : rzetelność i terminowość[Inne] : biegła znajomość przepisów prawa pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe związane z naliczaniem wynagrodzeń, szczegóły oferty na stronie https://bip.muzeum-lodz.pl/oferty-pracy/wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi