kandydatów

Etat Kreślarz cad

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kreślarz cad
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4456
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie modelu 3D budynku oraz jego części składowych w oprogramowaniu Autodesk Revit- opracowywanie rysunków technicznych, detali, zestawień materiałowych w oprogramowaniu AutoCAD- opracowywanie i generowanie dokumentacji technicznego 2D- wydruk przygotowanej dokumentacji- oprawa wydrukowanej dokumentacji - praca w godzinach 8-16- praca w dni wolne tylko w przypadku potrzeby realizowania nadgodzin
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- umiejętnośc czytania rysunku technicznego- gotowość do wyjazdów służbowych do Holandii (celem szkolenia)- mile wdziane doświadczenie w branży budowalnego przy konstrukcjach szkieletowych (HSB)- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi