kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4430
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie; Odkurzanie i mycie podłóg w pomieszczeniach; Ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych; utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury , wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; podlewanie i pielęgnowanie kwiatów w biurze; wyłączanie zbędnego oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych, zamykanie wszystkich pomieszczeń biurowych, używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz z sposobem stosowania, dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie, zgłaszanie usterek technicznych oraz awarii bezpośredniemu przełożonemu, wykonywanie innych zadań wynikających z polecenia bezpośredniego przełożonego, obowiązujących przepisów prawa, statutu i aktów normatywnych Parcodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi