kandydatów

Etat Referent (sekcja ds. progr.inf)+staż power v

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Referent (sekcja ds. progr.inf)+staż power v
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3673
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie zleconych zadań administracyjno-biurowych -obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie dziennika korespondencji-przyjmowanie telefonów, obsługa połączeń telefonicznych, faksowych, poczty e-mail-obśługa urządzeń biurowych (wykonywanie kserokopii dokumentacji, skanowanie)-redagowanie pism-wyszukiwanie, groamdzenie ianaliza informacji o dostepnych funduszach unijnych i pomocowych dla ICZMP-czynny udział w realizacji i rozliczaniu projektów-opracowywanie treści zapytań ofertowych, wzorów umów i załączników-składanie zamówień na materiały biurowe, stała kontrola
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi