Etat Inspektor ds. uzbrojenia w sekcji ds. uzbrojenia i techniki specjalnej wydziału gospodarki materiało

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Inspektor ds. uzbrojenia w sekcji ds. uzbrojenia i techniki specjalnej wydziału gospodarki materiałowo - technicznej kwp w łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4562
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku- wdraża moduł GM systemu SWOP w komórkach organizacyjnych garnizonu łódzkiego,- administruje modułem GM systemu SWOP w komórkach organizacyjnych garnizonu łódzkiego,- prowadzi szkolenia z zakresu obsługi modułu GM systemu SWOP,- sporządza dokumentację przychodowo - rozchodową sprzętu uzbrojenia w celu zaewidencjonowania w książkach ewidencyjnych z podziałem na środki trwałe i pozostałe środki trwałe,- obsługuje funkcjonariuszy, osoby cywilne i instytucje z terenu województwa łódzkiego w zakresie wyposażenia i rozliczania ze sprzętu uzbrojenia przy przyjęciach, przeniesieniach i zwolnieniach ze służby,- dokonuje wyceny sprzętu uzbrojenia w wybrakowaniach i inwentaryzacjach w wydziałach KGP, KWP, KMP i KPP w celu przekazania informacji do Wydziału Finansów i GKI,- sporządza dokumentację z przepadku broni i sprzętu uzbrojenia w celu przekazania informacji do odpowiednich instytucji państwowych /sądy, prokuratury/,- uzgadnia stany ewidencyjne uzbrojenia z osobami odpowiedzialnymi za sprzęt uzbrojenia w jednostkach i komórkach organizacyjnych policjiWarunki pracy:praca biurowa, praca poza siedzibą urzędu, praca w systemie podstawowym, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, oświetlenie naturalne i sztuczne, obecność wind w budynku, praca na III piętrze.Dodatkowe informacje- wynagrodzenie: 1,4207 mnożnik kwoty bazowej + wysługa lat tj. 2886,81 zł brutto + wysługa lat,- oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,- do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne,- do kolejnych etapów rekrutacji zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o etapach i terminie rekrutacji,- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),- oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,- oświadczenia i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,- wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej www.lodzka.policja.gov.pl w zakładce " PRACA" - służba cywilna -ogłoszenia w służbie cywilnej - oświadczenia- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne):- Wykształcenie: średnie- doświadczenie zawodowe: do roku na podobnym stanowisku pracy związanym z prowadzeniem ewidencji oraz księgowaniem dokumentów obrotu materiałowego,- wiedza z zakresu ustawy o rachunkowościPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweDodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)- doświadczenie zawodowe: do roku pracy z techniką uzbrojenia,- wiedza specjalistyczna z zakresu techniki uzbrojenia: budowy broni, rodzajów, typów broni i amunicji- umiejętność tworzenia baz danych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 886,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi