kandydatów

Etat Pracownik grill-baru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik grill-baru
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4611
OBOWIĄZKI:
- poszukiwane miłe i energiczne osoby do pracy w grill barze- poszukiwana osoba odpowiedzialna za małą gastornomię czyli przygotowywanie frytek, zapiekanek, hot-dogów i kaw z ekspresu- w okresie słabszego ruchu - praca na grillu- praca w młodym i miłym zespole chętnym zawsze do pomocy- pracodawca oferuje pracę w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu- praca w formie umowy zlecenie ze stawką godzinową brutto 18,30-25 zł lub w ramach umowy o pracę z wynagrodzeniem od 2800 zł/mc/brutto- atrakcyjne premie od utargu- wypłata w systemie tygodniowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- aktualna książeczka sanepidu- chęci do pracy- dyspozycyjność do pracy przynajmniej 3 weekendy w miesiącu- jakiekolwiek doświadczenie w gastronomii- miła i uśmiechnięta postawa

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi