kandydatów

Etat Senior Buyer (meat and poultry industry)

Firma: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Senior Buyer (meat and poultry industry)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-24-62433

Dla naszego łódzkiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Logistics Project Manager.

Jest to nowa rola związana z rozwojem firmy na rynku europejskim (szczególnie w Polsce i w Niemczech).

Zakres obowiązków:
  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi dostawcami oraz aktywne pozyskiwanie nowych dostawców;
  • Regularny kontakt z polskimi i zagranicznymi dostawcami w zakresie realizacji bieżących zamówień;
  • Negocjowanie cen, warunków płatności oraz terminów dostaw;
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji;
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów zakupowych w firmie;
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów i wsparcie zespołu NPD;
  • Monitorowanie cen oraz trendów na rynku;
  • Współpraca z innymi działami w ogranizacji;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Min.5-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży spożywczej;
  • Znajomość dostawców i producentów z Polski i zagranicy z sektora mięsnego (drób, owoce morza, marynaty);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i swoboda w prowadzeniu rozmów na każdym szczeblu organizacji;
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych w Polsce i Europie.
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej dynamicznej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;
  • W zależności od preferencji kandydata zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • Praca z domu;
  • Podróże służbowe (kilka dni w mięsiącu).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”