kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kucharz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4985
OBOWIĄZKI:

- organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności. - .sporządzanie szerokiego asortymentu indyjskich potraw i napojów z różnych grup składników. - opracowywanie i wprowadzanie nowych indyjskich receptur gastronomicznych. - zarządzanie zespołem podległych pracowników kuchni. - współpraca szefa kuchni z klientami i dostawcami. - ocenianie jakości i ilości polskich i indyjskich składników, półproduktów i gotowych potraw. - kontrolowanie przestrzegania zasad i procedur zapewniających właściwą jakość żywności. [Praca na czas określony] : 5 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Kucharz małej gastronomii

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Minimum trzy lata doświadczenia jako kucharz w kuchni indyjskiej w Polsce lub w innym kraju Unii Europejskiej. [Umiejętność 1] : Doświadczenia w pracy z piecem glinianym (Tandoor) przy wypieku indyjskich chlebów (Naan, Roti)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi