Etat Nauczyciel wychowania przedszkolego z kwalifikacjami do nauczania j.angielskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Nauczyciel wychowania przedszkolego z kwalifikacjami do nauczania j.angielskiego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5219
OBOWIĄZKI:
Pilnie poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego (pensum 22/22 plus ponadwymiarowy język angielski-4h) umowa na zastępstwo na cały rok szkolny 2021/2022. Zaszeregowanie wg tabeli wynagrodzeń nauczycieli. Zakres obowiązków nauczyciela stanowią przepisy prawa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: Język angielski - B2
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego wg rozporządzenia

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi