Etat Specjalista ds. rozbiórek w wydziale utrzymania technicznego obiektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. rozbiórek w wydziale utrzymania technicznego obiektów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5331
OBOWIĄZKI:
• prowadzenie i bieżąca aktualizacja ewidencji rozbiórek obiektów budowlanych, opracowywanie planów i harmonogramów rozbiórek obiektów budowlanych,• koordynacja i nadzór nad procesami rozbiórkowymi, pozyskiwanie stosownych decyzji,• przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej rozbiórek obiektów budowlanych,• zlecanie, weryfikacja oraz odbiór dokumentacji technicznej, projektu budowlanego, przedmiaru prac i kosztorysu inwestorskiego w zakresie rozbiórek budynków (...).Osoby zainteresowane ofertą pracy powinny zapoznać się z pełną treścią ogłoszenia zamieszczoną w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: http://www.zlm.lodz.pl/bip/index.php?rodzic=1991
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność logicznego formułowania wypowiedzi ustnych[Umiejętność 1] : Umiejętność sporządzania pism, dokumentów, informacji, zestawień i analiz

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi