Etat Starszy technik w wydziale postępowań administracyjnych kwp w łodzi

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Starszy technik w wydziale postępowań administracyjnych kwp w łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5468
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:- prowadzenie dziennika podawczego i dziennika korespondencyjnego, dokonywanie wpisów zgodnie z dekretacją Naczelnika oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału,- gromadzenie i przechowywanie dokumentacji materiałowej WPA, w tym asygnat na sprzęt komputerowy, biurowy i inny,- uczestniczenie w komisjach inwentaryzacyjnych,- opracowywanie zapotrzebowania na materiały techniczno - biurowe dla WPA,- pobieranie z kasy KWP należności dla pracowników Wydziału,- przygotowywanie do wysłania dziennej korespondencji WPA przy zachowaniu obowiązujących w tym zakresie zasad i terminów oraz odbiór korespondencji wpływającej dla WPA KWP w Łodzi,- prowadzenie księgi druków ścisłego zarachowania,- przygotowywanie na zlecenie Naczelnika Wydziału lub jego Zastępcy, projektów odpowiedzi na wpływające do Wydziału pisma niezwiązane z prowadzonymi postępowaniami administracyjnymi,- zapewnienie sprawnej obsługi obywateli zgłaszających się do WPA KWP w Łodzi,- prowadzenie archiwizacji wytworzonych i otrzymanych do realizacji dokumentów,- prowadzenie archiwizacji akt postępowań administracyjnych i innej dokumentacji,- prowadzenie rejestru i zbiorów przepisów ogólnych i resortowych wpływających do Wydziału,- prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli znajdujących się na stanie Wydziału,- wprowadzanie do systemu SWOP informacji dotyczących obecności w pracy, zwolnień lekarskich oraz urlopów wypoczynkowych pracowników Wydziału,- prowadzenie zbioru rozkazów i komunikatów personalnych,- udzielanie informacji na wnioski nadesłane do Wydziału.Inne informacje:- wynagrodzenie: 2800,- zł brutto + wysługa lat ,- na wstępną rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy,- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),- list motywacyjny musi być podpisany własnoręcznie,- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego.Warunki pracy:- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy,- praca wykonywana w warunkach biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:- wykształcenie: średnie,- doświadczenie zawodowe: 2 lata pracy- umiejętności: organizacja pracy własnej, komunikowania się, obsługi komputera, szybkiego działania Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem pracy:- wykształcenie: wyższe- umiejętności: znajomość programu komputerowego Word

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi