Etat Wychowawczyni / nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Wychowawczyni / nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/4835
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zdrowie powierzonych opiece dzieci,Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.Dbanie o dobro placówki,Tworzenie warunków wspomagających rozwój dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem,Wspieranie rozwoju aktywności poznawczej dziecka,Planowanie i prowadzenie prac wychowawczo-dydaktycznych,Prowadzenie obserwacji pedagogicznej,Utrzymanie stałego kontaktu z rodzicami oraz udzielanie bieżącej i zaległej informacji na temat dziecka,Realizowanie zadań określonych w programie i planie pracy dydaktyczno -wychowawczej.Numer kontaktowy w celu uamwiania rozmowy rekrutacyjnej +48 511766176
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna/przedszkolna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Łatwość nawiązywania kontaktów

Wymagania inne:

Łatwość w nawiązywaniu kontakyu z maluchami, wytrwałość, cierpliwość i kreatywnosć w stosunku do dzieci.Numer kontaktowy w celu uamwiania rozmowy rekrutacyjnej +48 511766176

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 563,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi