Etat Starszy referent do spraw kancelaryjnych w wydziale kadr i szkolenia kwp w łodzi

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Starszy referent do spraw kancelaryjnych w wydziale kadr i szkolenia kwp w łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5738
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku:- przyjmuje, ewidencjonuje, rejestruje korespondencję pracowników i funkcjonariuszy wydziału w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentacji,- przygotowuje analizy z zakresu przestrzegania terminów spraw przekazanych do realizacji przez funkcjonariuszy i pracowników Policji Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi i przedkłada je Naczelnikowi i Z-cy Naczelnika,- prowadzi ewidencję kancelaryjną Naczelnika i i Z-cy Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi. Udziela pomocy w zakresie procesu archiwizacji dokumentacji wytworzonej w Wydziale,- udziela pomocy w prowadzeniu sekretariatu Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi,- realizuje zadania kancelaryjno - organizacyjne Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi i współpracuje w tym zakresie z pracownikami Wydziału w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentacjiCo oferujemyDofinansowanie do wypoczynku pracownikówDofinansowanie do wypoczynku dzieci pracownikówWarunki pracypraca biurowa, praca w siedzibie urzędu, praca w systemie podstawowym, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera powyżej 4 godz. na dobę, oświetlenie naturalne i sztuczne, niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych, praca na II piętrzeDodatkowe informacje- wynagrodzenie: 1,4320 mnożnik kwoty bazowej tj. 2910 zł brutto + wysługa lat,- oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,- do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne,- do kolejnych etapów rekrutacji zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o etapach i terminie rekrutacji,- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),- oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,- oświadczenia i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,- wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej www.lodzka.policja.gov.pl w zakładce " PRACA" - służba cywilna - ogłoszenia w służbie cywilnej - oświadczenia- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznegoAplikujdo 17 września 2021na adres:Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziWydział Kadr i Szkoleniaul. Lutomierska 108/11291-048 Łódźz dopiskiem "oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr ogłoszenia 83968".Dokumenty należy złożyć do: 17.09.2021Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzęduAplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Kogo poszukujemyPotrzebne ci będą (wymagania niezbędne)Wykształcenie: średnieDoświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok i 6 miesięcy w administracji lub do roku w obszarzeznajomość ustawy o ochronie danych osobowych,znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych,znajomość ustawy o Policji,znajomość instrukcji kancelaryjnej,obsługa komputera,komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnejPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 910 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi