kandydatów

Etat Pracownik na stanowisku ds. Transportu

Firma: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
to miejsce w centralnej części Polski, gdzie na co dzień dbamy o sprawność specjalistycznych
pojazdów i sprzętu służących do utrzymania i przygotowania infrastruktury lotniskowej w celu
zapewnienia bezpiecznego lądowania oraz sprawnej obsługi naziemnej statków powietrznych.
Ty też możesz razem z nami zadbać o niezawodne funkcjonowanie specjalistycznej floty jako

Pracownik na stanowisku ds. Transportu
Miejsce pracy: Łódź
Jakie zadania na Ciebie czekają?

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i pojazdów PL Łódź,
  • organizację usług serwisowych i napraw sprzętu technicznego,
  • współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie usług serwisowych i napraw sprzętu,
  • organizację zakupu części i materiałów eksploatacyjnych (postępowania zakupowe),
  • współpracę z użytkownikami w celu nadzoru nad prawidłową eksploatacją urządzeń,
  • opracowanie, prowadzenie i nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji eksploatacyjnej,
  • organizację oraz realizację przejazdów w celach administracyjnych oraz zakupowych.
Wystarczy, że posiadasz:
  • wykształcenie średnie techniczne w dziedzinie mechanicznej lub samochodów i maszyn roboczych,
  • znajomość aplikacji biurowych (m.in. Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B oraz C,
  • jesteś osobą samodzielną i komunikatywną,
  • a także posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie zawodowe w pracy warsztatowej serwisu samochodowego,
  • znajomość języka angielskiego.

Jeśli interesuje Cię praca w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!
Wybierz swoją nową drogę startową i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.