kandydatów

Etat Kierowca-Operator Urządzeń

Firma: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
to miejsce w centralnej części Polski, gdzie na co dzień dbamy o przygotowanie przestrzeni do
bezpiecznej obsługi operacji lotniczych.
Ty też możesz dołączyć do naszego zespołu jako

Kierowca-Operator Urządzeń
Miejsce pracy: Łódź
Jakie zadania na Ciebie czekają?

Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne są za wykonywanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem nawierzchni lotniskowych (droga startowa, drogi kołowania, płyty postojowe statków powietrznych) oraz bieżącą obsługę sprzętu technicznego.

Wystarczy, że posiadasz:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane naprawa i eksploatacja pojazdów, mechanizacja rolnictwa itp.,
  • min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zawodowym kierowaniem pojazdami ciężarowymi lub ciągnikami rolniczymi,
  • prawo jazdy kat. C (warunek konieczny) + E,
  • dobry stan zdrowia,
a także
  • jesteś dyspozycyjny – praca zmianowa, również weekendy,
  • jesteś niekarany,
  • jesteś kreatywny, systematyczny, odpowiedzialny, masz zdolność pracy pod presją czasu..
Dodatkowym atutem będzie posiadanie:
  • uprawnień spawalniczych TIG, MIG/MAG,
  • uprawnień operatora ładowarek jednonaczyniowych.

Jeśli interesuje Cię praca w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!
Wybierz swoją nową drogę startową i dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w tym również możliwość pracy sezonowej w okresie październik – kwiecień,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.