kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy do Działu Finansowo – Księgowego

Firma: PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O miejsce pracy: Pabianice

Ogłoszenie numer: 5670798, z dnia 2021-09-24

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Jana Pawła II 68
ogłasza nabór na stanowisko:

Księgowa / Księgowy do Działu Finansowo – Księgowego

Miejsce pracy: łódzkie / Pabianice

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku księgowej/księgowego:

  • weryfikowanie faktur zakupu i faktur sprzedażowych;
  • obsługa rachunków bankowych;
  • przygotowywanie raportów, zestawień;
  • udział w zamknięciu miesiąca;
  • sporządzanie i księgowanie dokumentów z bieżącej działalności spółki.

Wymagania

Wymagania w stosunku do kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne: finanse, rachunkowość, ekonomia;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod wpływem presji czasu;
  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.
  • Stałe i stabilne zatrudnienie.
  • Warunki finansowe oraz wymiar etatu do uzgodnienia.