kandydatów

Etat BIM Modeler / Projektant / Asystent Projektanta

Firma: FRESCON miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5686827, z dnia 2021-09-27

BIM Modeler / Projektant / Asystent Projektanta

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Poszukujemy projektantów, asystentów projektanta oraz kreślarzy w zakresie instalacji wielobranżowej (mechanika, wod-kan).
  • Praca przy projektowaniu oraz modelowaniu systemów instalacyjnych przy budynkach zaawansowanej technologii i koordynacji prac między branżami z zastosowaniem technologii BIM.
  • Miejsce pracy: Praca zdalna z możliwością pracy w biurze w Łodzi.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość programów takich jak: Autodesk Revit, Autodesk Navisworks, AutoCAD, CADWorks, Plant3D, FabCad MEP oraz inne.
  • Dobrą znajomość programów pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy i komunikatywność oraz odpowiedzialność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Udział w ambitnych i ciekawych projektach z Polski, Niemiec i Irlandii.
  • Praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów.
  • Ciekawą pracę w wysokospecjalistycznej branży oraz w gronie wysokiej klasy specjalistów.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami.

Preferujemy rozmowę kwalifikacyjną w formie online.