Etat Sprzątaczka w oddziale inwestycji , transportu i obsługi

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka w oddziale inwestycji , transportu i obsługi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6221
OBOWIĄZKI:
- codzienne utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych oraz sanitariatów- uzupełnianie środków czystości oraz środków dezynfekujących- wynoszenie śmieci- sprzątanie sali konferencyjnejLink do oferty i klauzuli informacyjnej na stronie:http://www.gov.pl/wsse-lodz/pracownik-w-oddziale-zamowien-publicznych-i-administracjProszę o zamieszczenie w ofercie naszej prośby do kandydatów, aby zapoznali się z:a) klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy w WSSE w Łodzi,b) dokumentacją wymaganą przy przyjęciu aplikacji (aplikacje bez wymaganych dokumentów i oświadczeń nie będą rozpatrywane)dostępnymi na naszej stronie internetowej: www.gov.pl/web/wsse-lodz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- dobra organizacja pracy pod presją czasu- umiejętność pracy w zespole- elastyczność- dyspozycyjność- samodzielność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi