kandydatów

Etat Młodszy doradca klienta b2b

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Młodszy doradca klienta b2b
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6222
OBOWIĄZKI:
- obsługa dotychczasowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych- aktywne pozyskiwanie nowych klientów- stały kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi i stałymi klientami- identyfikacja oczekiwań i potrzeb klientów, przygotowywanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie i finalizacja procesu sprzedaży urządzeń (pras i belownic do odpadów)- nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zadań handlowych- rejestrowanie działań handlowych w programie ERP- praca na bazie danych- raportowanie wyników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Akademia Sprzedaży -Skuteczna rozmowa telefoniczna
Uprawnienia: Certyfikat "5 kroków skutecznej sprzedaży"
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office (Word, Excel, Outlook), internetu[Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy własnej, automotywacja do osiągania celów, umiejętność pracy pod presją czasu, entuzjazm i samodzielność w działaniu[Inne] : - umiejętność aktywnego słuchania- umiejętność analizowania potrzeb klienta- umiejętność prowadzenia przyjaznych rozmów i poprawnego wysławiania się - umiejętność budowania relacji biznesowych w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym- zdyscyplinowanie i bardzo dobra organizacja pracy - nastawienie na zdobywanie wiedzy, również branżowej i realizację celów- umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi