Etat Młodszy Specjalista ds. Utrzymania systemów Informatycznych i Rozwoju Serwisów Internetowych

Firma: Vision Development Sp. z O.O. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5736429, z dnia 2021-10-04

Vision Development to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska realizująca projekty na łódzkim rynku nieruchomości, gdzie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów rokrocznie umacniamy swoja pozycję. Specjalizujemy się zarówno w budownictwie wielorodzinnym, kameralnych osiedlach domów jednorodzinnych, a także projektach komercyjnych. Do każdego elementu procesu budowlanego przywiązujemy wiele uwagi i staranności - zaczynając od przygotowania projektu aż do momentu podpisania umowy i przekazania kluczy nowym właścicielom. Sukces naszej firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Vision Development to zespół profesjonalistów dla których praca to pasja.

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania systemów Informatycznych i Rozwoju Serwisów Internetowych

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: 144

Opis stanowiska

Twoje zadania to:
  • Utrzymanie istniejących oraz udział w budowie nowych serwisów www
  • Aktualizacja ofert na stronach internetowych i portalach partnerskich
  • Obsługa profili social media firmy i prowadzonych inwestycji
  • Bieżące wsparcie informatyczne, w tym zakupy i konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Wsparcie w procesie wdrażania systemu CRM
  • Prowadzenie dokumentacji procesów
  • Wsparcie w procesach przygotowania projektów i zadań marketingowych

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • Z wykształceniem informatycznym wyższym lub średnim kierunkowym, ew. w trakcie studiów w trybie niestacjonarnym
  • Znających środowisko windows i umiejących świadczyć dostawowe wsparcie w zakresie instalacji oprogramowania, konfiguracji sieci czy też ustawiania urządzeń peryferyjnych
  • Ze znajomością HTMLa, CSSa, Excela ( Wordpress, PHP będzie dodatkowym atutem )
  • Znajomość programów z pakietu Adobe Photoshop / Illustrator oraz zmysł graficzny będzie dodatkowym atutem
  • Z umiejętnościami organizacyjnymi i planowania,
  • Umiejętnością pracy w środowisku Windows oraz MacOs
  • Posiadających prawa jazdy kat.b
To czego oczekujemy :
  • Silna motywacja do pracy i osiągania stawianych przed sobą celów
  • Umiejętność samorozwoju
  • Nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza schemat

Oferujemy

Narzędzia pracy:

  • komputer,
  • telefon służbowy

To co my oferujemy:

  • Przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Możliwości rozwoju zarówno kompetencji miękkich, zasad prowadzenia projektów, projektowania i wdrażania stron internetowych (również w trakcie zewnętrznych szkoleń)
  • Wiele wymagających wyzwań i brak nudnych powtarzających się codzień zadań
  • Kartę multisport