kandydatów

Etat Kierownika zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierownika zmiany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6568
OBOWIĄZKI:
planowanie i optymalizowanie procesu produkcji w przemyśle elektromaszynowym (obejmującym produkcję środków transportu, obrabiarek, turbin, silników elektrycznych, instalacji do innych gałęzi przemysłu, maszyn górniczych i budowlanych oraz urządzeń elektrycznych), w tym opracowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów oraz uczestniczenie w projektowaniu nowych wyrobów; nadzorowanie procesu produkcji zgodnie z obowiązującą dokumentacją technologiczną, instrukcjami, normami i parametrami;realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz założeniami technologicznymi i jakościowymi;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi maszyn Vasca 1, Vasca 2, Vasca 3. Dokonywanie napraw produktów przeznaczonych do naprawy, Analiza przyczyn uszkodzeń produktów[Inne] : Doświadczenie na stanowisku na podobnym stanowisku lub stanowisku - Lidera Zespołu od 3 miesięcy.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi