kandydatów

Etat Nauczyciel języka angielskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6630
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie zajęć z języka angielskiego zgodnie z zapisami podstawy programowej wychowania przedszkolnego[Praca na czas określony] : do 31.08.2022[Godzina zakończenia pracy] : 13:00[Wymiar czasu pracy] : 5/22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Studia podyplomowe- Edukacja przedszkolna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wybrany certyfikat: First Certificate in English, International English Language Testing System, Test of English as a Foreign Language, Level 1 Cert[Umiejętność 1] : metodyka do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym[Inne] : odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 560 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi