kandydatów

Etat Magazynier zbiorów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier zbiorów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6661
OBOWIĄZKI:
•zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych warunków przechowywania zbiorów•pakowanie i przenoszenie zbiorów w przestrzeni archiwów FINA oraz poza siedzibą•czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów•utrzymywanie porządku i czystości w magazynach•prowadzenie dokumentacji na temat zbiorów muzealnych, w tym wprowadzanie i ewidencjonowanie danych dotyczących zbiorów w cyfrowej bazie danych FINA•monitorowanie i raportowanie na temat warunków przechowywania zbiorów w magazynach•udział w inwentaryzacji zbiorów i spisach z natury•wykonywanie czynności pomocniczych w pracowni konserwacji zbiorów•przewóz pracowników i zbiorów służbowym samochodem z Archiwum Filmowego 3 - ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź do Magazynu Tymczasowego – Stryków, Sosnowiec 15A, gm. Stryków[Godzina zakończenia pracy] : 14:30[Praca w zastępstwie] : 30.04.2022
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi