kandydatów

Etat Kierowca kat. B - Kierowca TAXI

Firma: ETERNIS SP. Z O.O. SP.K. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 5855013, z dnia 2021-10-21

ETERNIS SP. Z O.O. SP.K.

Eternis, największy partner rozliczeniowy aplikacji mobilnych Bolt, Uber, FREE NOW w Polsce, w związku z powiększeniem floty poszukuje kolejnych kierowców

na stanowisko: kierowca kat. B-kierowca TAXI

Miejsce pracy: Łódź

Kierowca kat. B - Kierowca TAXI

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Praca jako kierowca na aucie flotowym w aplikacjach mobilnych takich jak: Uber, Bolt, Freenow.

Wymagania

  • ukończone 18 lat
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • znajomość topografii miasta lub sprawne posługiwanie się nawigacją
  • Istnieje również możliwość wynajmu samochodu na wyłączność.

Wszystkie formalności załatwiamy od ręki w naszym biurze. Pomoc i support na każdym etapie współpracy. Rozpoczęcie pracy w 24h!

Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać!

Oferujemy

  • wynagrodzenie w systemie prowizyjnym (zarobki na poziomie 1000-1400 zł tygodniowo)
  • komfortowy samochód do pracy (Toyota Corolla, Toyota Prius)
  • elastyczny grafik ustalany indywidualnie (możliwość pracy na pełen etat, w wybrane dni, tylko w weekendy itp.)
  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa współpracy)
  • kompleksowa pomoc w rozpoczęciu pracy w 24h i uzyskaniu uprawnień Taxi (pokrywamy koszt badań lekarskich i psychotechnicznych)
  • koordynator floty dostępny 24h
  • brak opłat wstępnych czy kaucji za auto
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość awansu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-10-2021
Wyświetleń: 268