kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Magazynier

Szukasz zlecenia? Może być za 27 zł/h brutto? Może być w Łodzi?

Powiedz 3 x tak i pracuj w Media Expert.

Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczy chęć do pracy!

Twoje zadania:
  • kompletacja i pakowanie zamówień
  • czynności porządkowe na terenie magazynu
Zapewniamy:
  • transport na terenie Łodzi
  • obiad za 1 zł
Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.