kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7097
OBOWIĄZKI:
- obsługa agregatu malarskiego bezpowietrznego WAGNER SUPERFINISH 23 PRO- obsługa gwoździarki gazowej FORCE ONE CELO- kładzenie paneli oraz płytek ceramicznych- obsługa pompy Gardena 3000- kładzenie gładzi gipsowej metodą mokrą - umowa o pracę na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

umiejętność kładzenia paneli oraz płytek ceramicznychumiejętność obsługi pompy Gardena 3000umiejętność kładzenia gładzi gipsowej metodą mokrąumiejętność obsługi agregatu malarskiego bezpowietrznego WAGNER SUPERFINISH 23 PROumiejętność obsługi gwoździarki gazowej FORCE ONE CELO

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi