kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Systemów IT

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Systemów IT
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: WIT/2021

Zadania:

  • wspieranie użytkownika końcowego w codziennej pracy - przyjmowanie zgłoszeń od pracowników w celu niezwłocznego usunięcia awarii systemów,
  • wsparcie w zakresie lokalnych systemów IT,
  • nadzór nad stacjami roboczymi w zakresie oprogramowania (rejestrowanie incydentów bezpieczeństwa),
  • przygotowywanie stacji roboczych do pracy w sieci, jak i przeznaczonych do likwidacji - zgodnie z przyjętymi standardami.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne o profilu informatyka lub pokrewnym,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietu Microsoft Office 365 i jego usług,
  • znajomość zagadnień sieciowych, bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji,
  • chęć ciągłego rozwijania swojej wiedzy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia,
  • pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole.