Etat Sprzątaczka w sekcji administracyjno-gospodarczej wydziału inwestycji i remontów kwp w łodzi

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka w sekcji administracyjno-gospodarczej wydziału inwestycji i remontów kwp w łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7313
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:- mycie, czyszczenie, pastowanie, froterowanie podłóg- odkurzanie i mycie parapetów okiennych, klatek schodowych, powierzchni przeszklonych i balustrad- mycie urządzeń sanitarnych, glazury, luster, lamperii- uzupełnianie mydła, ręczników, papieru toaletowego, odświeżaczy WC- mycie okien, pranie firan i żaluzji okiennychWarunki pracy:- praca na wysokości do 3 m- przenoszenie ciężarów do 12 kgMiejsce wykonywania pracy: 91-729 Łódź, ul. Smutna 23a / Anstadta 9.Miejsce składania dokumentów:Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziWydział Kadr i Szkoleniaul. Lutomierska 108/11291-048 Łódźz dopiskiem "oferta zatrudnienia na stanowisku sprzątaczki w Sekcji Administracyjno-Gospodarczej Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Łodzi"Inne informacje:- wynagrodzenie: 2 800 zł brutto + wysługa lat- na wstępną rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy,- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),- oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane- list motywacyjny musi być podpisany własnoręcznie,- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego,- planowane rozpoczęcie pracy - w ciągu około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika w KWP w Łodzi może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika Ochrony Informacji Niejawnych w KWP w Łodzi postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez inny uprawniony podmiot).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Warunki pracy:- praca na wysokości do 3 m- przenoszenie ciężarów do 12 kg

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi