kandydatów

Etat Sprzedawca / Magazynier

Firma: Instalbud Janosz Spółka z o.o. miejsce pracy: Zgierz

Ogłoszenie numer: 6028209, z dnia 2021-11-17

Dołącz do naszego zespołu!

Hurtownia hydrauliczna Instalbud Janosz to rodzinna firma z 30-letnią tradycją, zatrudniająca już 500 osób w Polsce, gwarantująca stabilność zatrudnienia i zarobków.

Sprzedawca / Magazynier

Miejsce pracy: łódzkie / Zgierz

Opis stanowiska

  • współpraca z klientami,
  • prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów,
  • profesjonalne podejście do obsługi klienta,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur.

Wymagania

  • entuzjazm i chęci do pracy,
  • rzetelność, lojalność dyspozycyjność,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym, zależnym od wyników,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych /m.in. szkolenia i warsztaty branżowe/,
  • dodatki motywacyjne,
  • ubezpieczenie grupowe.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-11-2021
Wyświetleń: 242