Etat Magazynier w magazynie technicznym w wydziale transportu kwp w łodzi

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier w magazynie technicznym w wydziale transportu kwp w łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7431
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:- odpowiedzialność za materialne mienie zgromadzone w magazynie materiałów transportu Wydziału Transportu,- prawidłowe kwalifikowanie sprzętu i materiałów znajdujących się w magazynie oraz magazynowane mienie, prowadzenie ewidencji magazynowej,- po zamknięciu magazynu nakładanie plomb i przekazywanie magazynu pod nadzór straży ochronnej, przed otwarciem sprawdzanie stanu plomb i zabezpieczeń, informowanie o nieprawidłowościach przełożonych,- dbanie o właściwe przechowywanie zapasów magazynowych odpowiednio grupując i oznaczając mienie przechowywane w magazynie,- przyjmowanie i wydawanie magazynowanych materiałów i innego mienia,- prowadzenie dodatkowych ewidencji związanych z nagłymi zakupami,- dbanie o czystość w pomieszczeniach magazynowych oraz porządek zmagazynowanego mienia i materiałów transportuMiejsce świadczenia pracy: ul. Stokowska 21/25Warunki pracy- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracyWymagane dokumenty i oświadczenia:- życiorys (CV) i list motywacyjny- kopie dokumentu potwierdzającego wykształcenie,- kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2019 r., poz. 742) o treści " wyrażam zgodę na poddanie się procedurze sprawdzającej uprawniającej do dostępu do informacji niejawnych".Inne informacje:- wynagrodzenie: 2980,32 zł brutto + wysługa lat (od 01.01.2022r. - 3010 zł brutto),- na wstępną rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy,- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),- oferty otrzymane po terminie, uzupełnianie po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,- list motywacyjny musi być podpisany własnoręcznie,- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego- - planowane rozpoczęcie pracy - w ciągu około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika w KWP w Łodzi może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika Ochrony Informacji Niejawnych w KWP w Łodzi postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez inny uprawniony podmiot).Termin składania dokumentów: do 24 listopada 2021 rokuMiejsce składania dokumentów:Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziWydział Kadr i Szkoleniaul. Lutomierska 108/11291-048 Łódźz dopiskiem "oferta zatrudnienia na stanowisku magazynier w magazynie technicznym w Wydziale Transportu KWP w Łodzi"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:- wykształcenie: zasadnicze- doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy- poświadczenie bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem pracy:- kwalifikacje zawodowe: prowadzenie magazynu ewidencji magazynu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 980,32 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi