kandydatów

Etat Tatuażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Tatuażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7505
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na:- wykonywaniu tatuaży na ciele klienta według własnych wzorów lub wzorów z dostępnych katalogów- opracowywaniu projektów tatuaży- przygotowywaniu skóry do jego wykonania- nanoszeniu wzorów na wybrane miejsce i wykonywaniu tatuaży nakłuwając skórę odpowiednimi pigmentami- stosowaniu odpowiednich kosmetyków i preparatów antyseptycznych do pielęgnacji skóry przed i po wykonaniu tatuażu- umowa zlecenia na okres: 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się maszynką rotacyjną do tatuażu Cheyenne SOL Nova Unlimitedumiejętność doboru odpowiednich maszynek oraz wykonywanie tatuaży (dobór sposobów wykonywania odbitek na skórze, dobór pigmentów, wykonywanie konturów, cieniowanie, wypełnianie wzorów)zdolności artystycznestarannośćkomunikatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi