kandydatów

Etat Biotechnolog w Laboratorium Histopatologicznym

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Biotechnolog w Laboratorium Histopatologicznym

Synevo jest częścią grupy Medicover, która zapewnia kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej. Świadczymy usługi w Polsce, Rumunii, na Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii, Turcji i Serbii oraz w Niemczech pod marką IMD.

Opis stanowiska:
  • Przeprowadzenie czynności wstępnych, w tym przygotowanie odczynników chemicznych, przyrządów i urządzeń w sposób zapewniający właściwe przeprowadzenie badań histopatologicznych;
  • Przyjmowanie materiału przesłanego do laboratorium, sprawdzenie i oznakowywanie przed rozpoczęciem badania;
  • Współpraca z lekarzem/asystowanie podczas wykonywania oceny materiału śródoperacyjnego;
  • Wykonywanie badań histopatologicznych z zakresu patomorfologii, w tym opracowanie materiału z bloczka parafinowego oraz krojenie i barwienie preparatów;
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, zgodnej z obowiązującymi procedurami oraz przepisami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: biologiczne, chemiczne, medyczne lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej;
  • Znajomość technik histopatologicznych i doświadczenia w zakładzie patomorfologii na podobnym stanowisku – jako dodatkowy atut;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;
  • Znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.