kandydatów

Etat Dyspozytor- praca biurowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Dyspozytor- praca biurowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7674
OBOWIĄZKI:
- koordynowanie zleceń realizowanych przez serwisantów/ techników w terenie- przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym- terminowe i prawidłowe odpisywanie ( zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej- nadzór nad pracą techników- monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania- umowa zlecenie na okres 2 miesięcy z wynagrodzeniem 18,30/ h , po tym okresie Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę okres próbny po ukończonym szkoleniustanowiskowym ze stawką od 2800- 4000 zł. brutto na miesiąc.- praca w biurze regionalnym przy ulicy Wersalskiej- po kontakcie telefonicznym z Pracodawcą ,Kandydat zostanie umówiony na konkretny dzień i godzinę- praca w okresie szkolenia w godzinach 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku, po szkoleniu praca według grafiku- szczegóły podczas rozmowy telefonicznejPracodawca oferuje:- szkolenie na stanowisku od niego Pracodawca rozpoczyna współpracę celem nauczenia pracy na systemie informatycznym, wiedzy technologicznej i języka branżowego- dogodne dla kandydata formy zatrudnienia ( umowa zlecenie - umowa o pracę)- wsparcie doświadczonych członków zespołu- możliwość rozwoju zawodowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku lub na stanowisku Call-Centerdyspozycyjnośćkomunikatywnośćchęci do naukidobra znajomość pakietu MS OFFICE

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi