kandydatów

Etat Robotnik magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7689
OBOWIĄZKI:
- rozmieszczenia towarów – rozkładanie towaru na regały.- przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych; - sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą; - czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów ;- obsługa urządzeń magazynowych - m.in. układnic regałowych oraz systemu magazynowego SOFTLAB ERP lub ARETICS. - inwentaryzacja magazynu obsługa pakietu OFFICE (sprawdzanie stanów magazynowych). - konserwacja urządzeń i przyrządów. - dbanie o czystość i porządek w magazynie.[Godzina zakończenia pracy] : 14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Dobra znajomość programów komputerowych Excel, Word

Wymagania inne:

[umiejętność 1] : umiejętność obsługi systemów magazynowych: SOFTLAB ERP lub ARETICS, umiejętność obsługi suwnic, podnośników, układnic regałowych ;dobry stan zdrowia[umiejętność 2] : umiejętność analizowania dokumentów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi