kandydatów

Etat Sprzątaczka biurowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7706
OBOWIĄZKI:

- umiejętność obsługi KARCHER BD 50/50 C BP CLASSIC, - umiejętność obsługi odkurzacza BOSCH B2GL2A430, - zamiatanie i mycie podłóg, - odkurzanie, - usuwanie zabrudzeń, - czyszczenie wykładzin i dywanów, - wycieranie kurzu z mebli biurowych oraz pozostałego wyposażenia biurowego i elementów dekoracyjnych, - usuwanie zabrudzeń z przeszkleń, - opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady, - mycie i dezynfekcja armatury i urządzeń sanitarnych, - usuwanie zabrudzeń z luster, płytek i ścian, - uzupełnianie środków higienicznych, - podlewanie kwiatów, - informowanie o mokrej lub śliskiej podłodze, schodach, - zapewnieniem czystości urządzeń kuchennych, - czyszczeniem miejsc przeznaczonych do spożywania posiłków. - współpraca w zespole z pracownikami z Ukrainy [Godzina zakończenia pracy] : 00:00 [Inna umowa] : 3 lata Rekrutacja przez kontakt telefoniczny 534566870 następnie po ustaleniu daty i godziny rozmowa odbywać się będzie w Łodzi ul.Pabianicka 245

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność
Uprawnienia: obsługa maszyn czyszczących

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługi KARCHER BD 50/50 C BP CLASSIC [Umiejętność 2] : obsługi odkurzacza BOSCH B2GL2A430, prowadzenie prac porządkowych [Inne] : współpraca w zespole z pracownikami z Ukrainy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi