kandydatów

Etat Operator wtryskarki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach miejsce pracy: Pabianice

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/1526
OBOWIĄZKI:
* samokontrola i ocena wizualna wyrobu* prowadzenie zapisów stanowiskowych* stosowanie się do dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta* realizacja planu produkcji na danym stanowisku pod względem ilościowym i jakościowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

* odpowiedzialność * umiejętność pracy w zespole * motywacja do pracy* chęć rozwijania swoich umiejętności * mile widziane doświadczenie techniczne.ZAKŁAD OFERUJE:- możliwość kształcenia w procesie ustawiania procesu wtrysku oraz awansu na stanowisko ustawiacza procesu.- praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym - stabilne zatrudnienie- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności: od 2800 zł brutto do 3500 zł brutto- świadczenia socjalne, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i zajęć sportowych- parking dla Pracowników- możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach