kandydatów

Etat Podinspektor/inspektor w wydziale zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Podinspektor/inspektor w wydziale zamówień publicznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7838
OBOWIĄZKI:
• prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych na roboty budowlane, usługi i dostawy, • sporządzanie pełnej dokumentacji formalnej w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego we wszystkich trybach ustawowych,• kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uruchomienia postępowania, • kompletowanie dokumentacji dla komisji przetargowej, • pełnienie funkcji sekretarza lub członka komisji przetargowej (...).Uwaga: osoby zainteresowane pracą powinny złożyć ofertę zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu o naborze zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: http://www.zlm.lodz.pl/bip/index.php?rodzic=1991
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : sporządzania pism, dokumentów, informacji, zestawień i analiz[Umiejętność 1] : interpretacji i stosowania odpowiednich przepisów[Inne] : • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań, • doświadczenie zawodowe w zakresie udzielania zamówień publicznych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi