kandydatów

Etat Prace magazynowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Prace magazynowe
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7917
OBOWIĄZKI:
- przyjęcie towaru zgodnie ze specyfikacją- dbanie o właściwe składowanie produktów- zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem- właściwa selekcja jakościowa / ilościowa towarów- obsługa skanerów- obsługa systemów komputerowych zgodnie z zapotrzebowaniem- przetwarzanie dokumentacji papierowej zgodnie z zapotrzebowaniem- przenoszenie ręczne towaru- wykonywanie rozładunków i załadunków towarów- kompletacja produktów zgodnie z zamówieniem- dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru- udział w inwentaryzacjach oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych- efektywne wykorzystanie powierzchni magazynowej- przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu- rzetelne wykonywanie obowiązków zgodnie z zaleceniami lidera zespołu i kierownika zmiany- przestrzeganie wszystkich polityk, zasad postępowania w zakresie jakości, celów jakościowych na danym stanowisku pracy, minimalizacji zużycia wody, energii, ilości wytwarzanych odpadów- wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

duże zaangażowanieumiejętność pracy pod presją czasuchęci do pracy w porze nocnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi