kandydatów

Etat Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Firma: CCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6179970, z dnia 2021-12-10

CCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

CCH to zespół profesjonalistów i pasjonatów sprzedaży i obsługi klienta, którzy dysponują zarówno szeroką wiedzą jak i dużym doświadczeniem z zakresu prowadzenia i zarządzania call center. Świadczymy usługi outsourcingu działań telemarketingowych. Wielokrotnie wyróżniani przez P4 PLAY jako najbardziej efektywny partner P4 w kanale Telesales, największe przyśpieszenie roku 2018 i 2019

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • kontakt telefoniczny z klientami sieci oraz spoza sieci
  • promowanie i sprzedaż najlepszych usług sieci Play
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • wspieranie klientów w wyborze usług telekomunikacyjnych
  • realizacja powierzonych zleceń ilościowych i jakościowych
  • realizacja połączeń wychodzących

Wymagania

  • pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • chęci do nauki i rozwoju
  • dyspozycyjność min. 100 godzin miesięcznie

Oferujemy

  • elastyczny grafik- Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować (poniedziałek- piątek 10:00-20:00, sobota 9:00-14:00)
  • podstawową stawkę godzinową + premie
  • konkursy sprzedażowe i dodatkowy system premiowy bezpośrednio od operatora
  • szkolenia przygotowujące do wykonywanych zadań
  • świadczenie usług dla jednego z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce
  • jasny i przejrzysty system premiowy
  • najlepszy program rekomendacji pracowników
  • praca w małym i pozytywnie nastawionym zespole :)
  • doskonała lokalizacja w centrum Łodzi

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-12-2021
Wyświetleń: 232