kandydatów

Etat Automatyk

Firma: QuizIT sp.z.o.o miejsce pracy: Łódź

Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu rozwiązań z zakresu automatycznych aptek szpitalnych (unikalnego rozwiązania na skalę światową), ale nie tylko. Tworzymy również innowacyjne rozwiązania związane z szeroko rozumianą ochroną zdrowia.

Dołączając do zespołu, dołączasz do grupy osób, których pasją jest budowanie wyjątkowych rzeczy.

Firma jest jednym z najlepszych start-upów medycznych (wg. Forbes).

Wpisz „unitdoseone” w wyszukiwarkę i poznaj nas bliżej.

Automatyk
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Wsparcie przy wyborze podzespołów i protokołów komunikacyjnych
  • Programowanie mikrokontrolerów
  • Testowanie zaprojektowanych rozwiązań
  • Optymalizacja procesów
  • Projektowanie układów sterowania
  • Programowanie od podstaw sterowników PLC do sterowania pracą maszyn i urządzeń
  • Analiza istniejących programów sterujących maszyną w celu optymalizacji ich pracy
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (schematów) , konstrukcyjnej oraz technologicznej projektowanych urządzeń
  • Opracowywanie zestawień materiałowych i części elektrycznych do maszyn i urządzeń
  • Uczestnictwo w uruchomieniach u klienta
  • Wsparcie inżynieryjne w trakcie procesu uruchamiania maszyn i urządzeń
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
Wymagania:
  • Znajomość programowania PLC
  • Znajomość środowiska CoDeSys
  • Znajomość programowania w C
  • Podstawy elektroniki
  • Znajomość programowania mikroprocesorów
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, elektronicznej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość sieci komputerowych
  • Znajomość systemu operacyjnego linux

Mile widziana znajomość i umiejętność strojenia serwonapędów Estun i Delta.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju poprzez tworzenie i testowanie nowych koncepcji i rozwiązań
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje