kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska
  • Rozliczanie i weryfikacja dokumentów oraz umów;
  • Rejestrowanie i dekretacja faktur zakupowych w systemie;
  • Kontrola dokumentów pod kontem wewnętrznych procedur;
  • Realizowanie zamówień oddziałów;
  • Ścisła współpraca z Działem Finansowo-Księgowym.
Wymagania
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dokładności i systematyczności w wykonywaniu obowiązków;
  • Dobrej znajomości MS Excel;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres 1-1,5 roku z możliwością przedłużenia;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe.