Etat Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (elektronika, IT, nowe technologie)

Firma: HR Support miejsce pracy: Łódź

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy skupiającej się wokół bezpiecznych rozwiązań do zarządzania systemami parkingowymi oraz będącej właścicielem platformy oprogramowania, mającego na celu mierzenie, monitorowanie oraz zarządzanie mobilnością i ruchem w miastach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (elektronika, IT, nowe technologie)
Miejsce pracy: Łódź
OBOWIĄZKI:
  • wsparcie techniczne klientów (również międzynarodowych) m.in. przy instalacji i gwarancji systemów
  • współpraca z klientami firmy (kontakt telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni)
  • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla klientów firmy
  • przeprowadzanie testów systemów urządzeń (przygotowanie dokumentacji technicznej)
  • weryfikacja wniosków klienta z umowami (umowy serwisowe/gwarancyjne)
  • dostosowywanie usług firmy do oczekiwań klienta
  • współpraca z Kierownikiem w realizacji zadań projektowych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (elektronika, informatyka, mechanika itp.)
  • umiejętność analitycznego podejścia
  • znajomość języka angielski na poziomie bardzo dobrym min. B2
  • umiejętność współpracy z klientami w ramach szkoleń i wdrożeń
  • zainteresowanie nowymi technologiami (mile widziane)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę samodzielne stanowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach związanych z nowymi technologiami
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje (m.in we Francji i Niemczech)
  • pracę w międzynarodowych środowisku
  • rozwój zawodowy