kandydatów

Etat Kierownik Cukierni

Firma: Cukiernia Sowa miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6390306, z dnia 2022-01-20

CUKIERNIA SOWA - Z TRADYCJĄ OD 1946 ROKU

Cukiernia Sowa to miejsce, w którym od 1946 roku rozpieszczamy podniebienia, łączymy pokolenia i zabieramy w pasjonującą podróż do świata słodyczy. Marka założona została w Bydgoszczy przez Feliksa Sowę i jego małżonkę Stanisławę. Firma rozwijała się prężnie, z każdym kolejnym rokiem zatrudniając więcej pracowników, zyskując zadowolonych klientów i prestiżowe wyróżnienia.

Kierownik Cukierni

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: Łódź

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem i cukiernią
  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania cukierni
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję produktów
  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Ukierunkowanie na realizację celów biznesowych
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu
  • Doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Podwyżki zgodne z polityką firmy
  • Kompleksowy pakiet szkoleń
  • Pracę w systemie równoważnym
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na wyroby

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 255