Etat Projektant Branży Elektroenergetycznej / Asystent Projektanta

Firma: ENERGOPROJEKT POZNAŃ S.A. miejsce pracy: Łódź

Projektant Branży Elektroenergetycznej / Asystent Projektanta
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze i budowlane) w zakresie obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych,
  • pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów,
  • weryfikację programów funkcjonalnych wraz z szacowaniem kosztów realizacji,
  • wizje lokalne obszaru projektowego, przeprowadzanie uzgodnień projektowych,
  • bieżąca kontrola zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej (nadzory autorskie).
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: elektrotechnika, energetyka),
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów branży elektrycznej dla operatorów sieci elektroenergetycznych w zakresie obwodów pierwotnych stacji elektroenergetycznych o napięciu 110 kV lub wyższym,
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysokie zaangażowanie i energia w pracy,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę przy dużych i mniejszych projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej formie ustalonej z Kandydatem,
  • rozwój zawodowy zgodny z profilem działalności,
  • elastyczne godziny pracy, pozwalające na połączenie pracy ze studiami,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i medycznych,
  • spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • parking dla pracowników.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie, w zgłoszeniu rekrutacyjnym/ cv/ innym dokumencie, danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , a także w trakcie zatrudnienia, w zakresie wykraczającym poza dane wymagane przez Spółkę określone przepisami , w tym Kodeksu pracy.”