kandydatów

Etat Referent ds. technicznych (praktyki / staż)

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Łódź

Referent ds. technicznych (praktyki / staż)
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
Opis stanowiska:

Wsparcie zespołu realizującego projekty w:

  • tworzeniu, aktualizowaniu harmonogramów prac
  • rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych
  • opracowywaniu kosztorysów i ofert
  • koordynacji bieżących spraw administracyjnych
  • przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
Wymagania:
Wymagania
  • Jeśli jesteś studentem III / IV roku studiów inżynierskich lub studentem studiów magisterskich, o kierunku energetyka lub inżynieria środowiska,
  • Chciałbyś zrealizować u nas obowiązkowe praktyki zawodowe, a następnie związać się współpracą z firmą,
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną oraz chętną do nauki.
Oferowane warunki:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem Kierownika Projektu,
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie / umowy o praktyki płatne
  • Udział w bieżącej pracy inżynierów budowy,
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.