kandydatów

Etat Barwiarz / Farbiarz dzianin w zakładzie włókienniczym

Firma: Farbiarnia - Andrzej Bartosiak miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Ogłoszenie numer: 6532242, z dnia 2022-02-14

Farbiarnia - Andrzej Bartosiak

Farbiarnia dzianin zatrudni do pracy na stanowisko: BARWIARZ/ FARBIARZ DZIANIN.
Praca w Konstantynowie Łódzkim, ul. Browarna 27.
Kontakt osobisty na miejscu pon-pt: 8-16 lub tel: 601-981-565.

Barwiarz / Farbiarz dzianin w zakładzie włókienniczym

Miejsce pracy: łódzkie / Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • Barwienie dzianin.

Wymagania

  • Przeprowadzenie procesu barwienia dzianiny.
  • Monitorowanie procesów farbiarskich.
  • Obsługa maszyn barwiarskich.
  • Praca ze środkami chemicznymi.

Oferujemy

  • Korzystne warunki pracy.
  • Praca stała na umowę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 245