kandydatów

Etat Sprzedawca - Doradca klienta

Firma: Dustel Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6544281, z dnia 2022-02-16

Dustel Sp. z o.o.

Sklep www.mamaija.pl

Do naszego sklepu Mama i ja w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca - Doradca klienta

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach
  • doskonalenie wiedzy produktowej
  • przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży
  • dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • analiza asortymentu i podejmowanie decyzji o zamówieniach, wyprzedażach, przecenach

Wymagania

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wykazywanie inicjatywy i chęci działania
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Stabilną sytuację w firmie.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nawiązywanie kontaktu z Klientem nie sprawia Ci trudności dołącz do Naszego zespołu sprzedażowego.

Z naszej strony zapewniamy Ci wdrożenie i szkolenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-02-2022
Wyświetleń: 211