kandydatów

Etat Doradca ds. zewnętrznej sprzedaży części i akcesoriów

Firma: Auto Fus T. Fus Sp.j. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6570657, z dnia 2022-02-21

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Doradca ds. zewnętrznej sprzedaży części i akcesoriów

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Własnej działalności bądź możliwości jej założenia - warunek konieczny
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Optymistycznego podejście do świata i ludzi
  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-02-2022
Wyświetleń: 208