kandydatów

Etat Dziewiarz

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie numer: 6572289, z dnia 2022-02-22

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna, przyjmie do pracy z doświadczeniem lub/oraz do przyuczenia.

Klient portalu Praca.pl istnieje w branży tekstylnej od 1992r.

Przedsiębiorstwo produkcyjne jest cenione na rynku tekstylnym w UE.
Swoją działalność prowadzi ekspansywnie, dzięki czemu jest obecnie
czołowym polskim producentem dzianin bawełnianych, poliestrowych oraz
materacowych.

Działająca przy tkalnia farbiarnia oraz wykończalnia dzianin daje
możliwość kompleksowego zakończenia całego procesu produkcji oraz
sprawowania wnikliwej kontroli nad jakością produktu.

Dziewiarz

Miejsce pracy: łódzkie / Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • jakość produkcji,
  • kontrola jakość,
  • odpowiedzialność,
  • nadzór nad procesem dziewiarskim

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach okrągłych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na: Orizio/Terrot,
  • praca w trybie zmianowym,
  • organizacja pracy,
  • efektywność,
  • chęć uczenia się

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę,
  • ubezpieczenie (indywidualne/grupowe) na życie z pakietem medycznym,
  • atrakcyjne premie wydajnościowo/jakościowe,
  • nowoczesny park maszynowy